گیاهان مختلف باغ گل و نحوه استفاده از آنها در باغ خود

اگر نمی دانید چگونه از انواع مختلف گیاهان باغ گل استفاده کنید ، برنامه ریزی یک باغ می تواند کمی گیج کننده باشد. استفاده از گیاهان مختلف به طور م toثر منجر به یک باغ عالی با گلهای شکوفا در کل فصل می شود. علف های زینتی ، انگورهای کوهنوردی ، پیاز گل ، دوسالانه ، یک ساله و چند ساله گیاهان عالی باغ هستند. هر یک از این نوع گیاهان و همچنین گونه های موجود در خانواده ها نیاز رشد خود را دارند بنابراین باید از نوع خاک و آب و هوای سالانه خود آگاه باشید.

گیاهان چند ساله گیاهانی گلدار هستند که برای مدت کوتاهی در طول فصل ، حدود دو تا چهار هفته شکوفا می شوند. علیرغم این زمان کوتاه گلدهی ، آنها گیاهانی بسیار طولانی مدت هستند که سال به سال باز می گردند. گیاهان جاودانه زیادی کراسولا وجود دارند که در زمان های مختلف فصل شکوفا می شوند. شما باید گیاهان چند ساله را انتخاب کنید که در تمام طول فصل قرار داشته باشند تا اطمینان حاصل کنید که در تمام طول فصل لکه های روشن رنگی دارید.

سالانه ها به عنوان تنها یک فصل گذشته متفاوت از گیاهان چند ساله هستند. کل چرخه رشد آنها شامل یک فصل رشد ، شکوفه دادن ، تولید دانه و مردن است. برخی از گیاهان یکساله محبوب عبارتند از: مارماهی گل مارماهی ، گیاه کوهی برزیل ، کیهان ، گل عنکبوت ، نیژلا ، شیرین آلیسوم ، و مریم گلی آبی به نام چند. این گلها در تمام فصل دوام می آورند و بسیار دلخواه هستند زیرا رنگ زیبایی دارند.

دوسالانه ها گیاهان باغ گل هستند و یک سال بیشتر از گیاهان یکساله عمر می کنند زیرا اولین سال رشد برگ و سال دوم تولید گل است. سپس بعد از سال دوم آنها دقیقاً مانند یکساله می میرند. دوسالانه عمر دو ساله دارند. شما به ندرت نیاز به دوسالانه کاشتن دارید ، زیرا وقتی در باغ ها یافت می شوند دوباره بذر می گیرند. Hollyhocks ، verbascums و foxgloves همگی دوسالانه هستند و گلهای خیره کننده ای تولید می کنند.

پیاز گل نوعی گل باغ است که اعضای بدن خود را در زمین ذخیره می کند. آنها انرژی را برای رشد در سال آینده در لامپ ذخیره می کنند. همه پیازها برای رشد و جوانه زدن به دوره سرد نیاز دارند. برخی از پیازهای تابستانی محبوب ، نیلوفرهای کالا ، گل کوکب ، نیلوفرهای کنا ، بگونیا و گلادیول هستند. این پیازها به یک فصل سرما احتیاج دارند اما نباید زیر انجماد باشد ، زیرا یخ زدگی به پیازها آسیب می رساند. گل نرگس ، تمساح ، گل برف و لاله ها همه پیازهای اوایل فصل هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post